Milí rodiče, bohužel, už je to tady zase. Období rýmiček, kašlů a dalších moribundusů. A v naší školce začínáme pozorovat ne úplně zdravé děti. Proto Vás chceme poprosit, abyste dobře zvážili, jestli je Vaše dítko opravdu zdravé, než ráno nastoupí do školky, protože budeme přijímat pouze děti bez jakýchkoliv příznaků nemoci a plně doléčené. Nikdo z nás nechce, abychom si nemoce vzájemně předávali a točili se v kruhu, který by mohl vést i k celkovému uzavření mateřské školy. Pevně věříme, že tuto informaci budete respektovat a společně tak brzy s tímto obdobím nemocí zatočíme. ZÁROVEŇ KVŮLI VYSOKÉ NEMOCNOSTI PŘESOUVÁME PLÁNOVANÝ KARNEVAL (děti se mohou v klidu doléčit a o karneval nepřijdou). DATUM UPŘESNÍME, AŽ BUDOU DĚTI ZASE FIT.

KARNEVAL ZE DNE 16.2. 2023 (ČTVRTEK) BUDE Z DŮVODU VYSOKÉ NEMOCNOSTI DĚTÍ PŘESUNUT NA PŘÍZNIVĚJŠÍ DATUM, SLEDUJTE NÁSTĚNKU, PROSÍM